پیوندهای ضروری
 
 نظام پیشنهادات
 
 نظر سنجی
عملکرد اداره کل حقوقی را چگونه ارزیابی می‌کنید؟  
تاریخ : دوشنبه 2 تير 1399     |     کد : 247

تودیع و معارفه

جلسه تودیع و معارفه مدیرحقوقی شهرداری منطقه 7

مدیر جدید حقوقی شهرداری منطقه هفت معرفی و از زحمات و تلاش های مدیر پیشین قدردانی گردید.

به نقل از امور ارتباطات شهرداری منطقه هفت تبریز، دکتر مسعود هاشم پورمدیرکل امور حقوقی شهرداری تبریزدر جلسه تودیع و معارفه مدیرحقوقی جدید منطقه مشاوران حقوقی را دلسوزان مدیران شهری دانستند که با جان و دل از فعالیت های شهرداری حمایت می کنند.

مسعود هاشم پور ضمن قدردانی از زحمات مهدی آبروانی مدیر حقوقی شهرداری منطقه هفت، طی ابلاغی خانم فهیمه صدیقی را بعنوان مدیر حقوقی جدید شهرداری منطقه 7 منصوب نمودند ایشان در ادامه جلسه ابراز داشتند: اداره کل حقوقی شهرداری تبریز یکی از کلیدی ترین ابزارها در دست مدیران شهری هستند که به صورت شبانه روزی برای حفظ صیانت از حقوق مجموعه شهرداری و یبت المال و اموال عمومی تلاش می کنند.
ایشان همچنین با اشاره به آمار پرونده های مطروحه در محاکم قضایی در سال 98 ، 85 درصد آرای صادره از محاکم قضایی را به له شهرداری تبریز  و 15 درصد علیهشهرداری بوده که حاصل تلاش همکاران مجموعه حقوقی شهرداری تبریز می باشد.
مدیرکل حقوقی شهرداری تبریزمهدی آبروانی را نسبت به اموال عمومی حساس دانسته و از زحمات بی دریغ ایشان در طی این مدت قدردانی نمودند.
مدیرکل امور حقوقی شهرداری تبریز همچنین با معرفی خانم فهیمه صدیقیبعنوان نخستین مدیرحقوقی زن در مجموعه شهرداری گفتند: ملاک و معیار مشاوران حقوقی، قانون بوده اما در این میان نباید نگاه صرف و خشک نسبت به مسائل وجود داشته باشد، بلکه ضروریست مشاوران در زمینه های مختلف بهترین راهکارها را برای مدیران شهری ارائه کنند تا مشکلات به بهترین نحو ممکن مرتفع شود.
در ادامه این جلسه شهردار منطقه هفت تبریز ضمن قدردانی از زحمات مهدی آبروان و آرزوی توفیق برای وی اظهار داشت: بهره گیری از مشاوران حقوقی و استفاده از راهنمایی افراد آگاه زمینه موفقیت و پیشبرد اهداف را به صورت شفاف فراهم می آورد.
محمدعلی سلیمی با اشاره به تاثیر حضور مدیران و مشاوران حقوقی در پیشبرد اهداف شهرداری یادآور شد: مشاوران حقوقی نه تنها باعث به سرانجام رسیدن برنامه ها از مجرای درست و قانونی خود می شوند بلکه زمینه وقوع بی قانونی و مشکلات حقوقی را نیز بسته و از ایجاد مشکلات بعدی پیشگیری می کنند.
مهدی آبروان در این جلسه 12 سال خدمت خود را در منطقه هفت شهرداری تبریز سرشار از روزهای خوب و تجربیات به یاد ماندنی عنوان کرد و خانم فهیمه صدیق را نیز فردی متعهد و حرفه ای دانست و فهیمه صدیق نیز ضمن ابراز امیدواری از پیش برد موفقیت آمیز برنامه ها و پرونده های منطقه افزود: بی شک همواره از تجربیات آقای آبروانی بهره خواهیم برد.در انتها طی لوح یادبودی از سوی مدیرکل حقوقی و شهردار منطقه از زحمات آبروانی تقدیر و تشکر بعمل آمد.


PDF چاپ چاپ